KURSLAR
PASTA  KURSU - 670 TL

Kurs Süresi : 1 gün (10:00 – 18:00 arasında )
Katılımcı Sayısı : 5 Kişi
Kurs Yeri : Bostancı - İstanbul
Yapılacaklar: Bacakları üzerinde durabilen insan figürlü, yüksek, keskin kenarlı pasta

KURS İÇERİĞİ
*Pasta yapımı ve süslemesinde kullanılan tüm   teknik malzemenin tanıtımı
* Bu malzemeleri temin edebileceğiniz dükkanlar  ve internet siteleri hakkında bilgi verilmesi
*1 adet pasta kek hamurunun birlikte hazırlanması ve  pişirilmesi
* Pasta kekinin katlandırılması
* Ganaj Hazırlanması
* Pastanın ganaj ile sıvanması
* En iyi renkleri elde edebileceğiniz gıda boyalarının tanıtılıp, şeker hamurunun   renklendirilmesi
* Pastanın şeker hamuru ile kaplanması ve keskin kenar yapımı
* Bacakları üzerinde durabilen insan modelleme

PASTA KURSU HAKKINDA GENEL BİLGİ
* Kursumuz, şeker hamurlu pasta yapımı alanında kendini geliştirmek, özel    günlerde sevdiklerine kendi elleri ile hazırladıkları pastaları sunmak isteyen ve  ya bu alanda kariyer yapmayı planlayan kişiler için en uygun başlangıç  noktasıdır.
* Kurs sırasında hazırlayacağınız pastayı beraberinizde eve götürme imkânınız  bulunmaktadır.
* Kursa gelirken yanınızda getirmeniz gereken herhangi bir malzeme  bulunmamaktadır. Ögle yemegi ve kullanılan tüm malzemeler Kurabiye  Kamyonu tarafından temin edilmektedir.
* Tüm katılımcılara hatıra olarak katılım sertifikası verilecektir.
* Kurs rezervasyonunun kesinleştirilebilmesi için ücretin yarısının önden ödenmesi gerekmektedir. Ödemenin geri kalan yarısı ise kurs günü elden nakit olarak alınacaktır.
* Kurs tarihine 1 hafta kala katılmaktan vazgeçilmesi durumunda rezervasyon ücretinin tümü iade edilir, ya da istege gore baska bir tarihe kaydırılır. 1 haftadan daha az zaman varken yapılan tüm iptallerde veya kursa katılınmaması durumunda rezervasyon ücreti geri ödenmediği gibi başka bir tarihe de kaydırılmamaktadır.
* Yasanabilecek acil bir durumda kurs tarihi Kurabiye Kamyonu tarafından degistirilebilir. Herhangi bir tarih degisiminde yeni kurs tarihi katılımcılara bildirilir, ancak yeni tarih katılımcı için uygun degilse rezervasyon ücreti iade edilir.
* Ödemeler banka hesabımıza yapılacak havale / EFT yoluyla kabul edilmektedir.
Kurslardaki doluluk durumu hakkında bilgi almak ya da kurs rezervasyonu yaptırmak için lütfen info@kurabiyekamyonu.com adresine mail atınız.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


KURABİYE + CUPCAKE KURSU - 380 TL


Kurs Süresi : 1 gün (10:00 – 16:00 arası)
Kurs Yeri : Bostancı - İstanbul
Yapılacaklar: 6 adet kurabiye ve 6 adet cupcake
Maksimum kişi sayısı : 8 Kişi


KURS İÇERİĞİ
* Kursumuz kurabiye ve cupcake süslemesi alanında hobi amaçlı kendini geliştirmek, özel günlerde sevdiklerine kendi eliyle hazırladıkları ürünleri sunmak isteyen ve ya bu alanda kariyer yapmayı planlayan kişiler için uygun bir başlangıç noktasıdır. Kurabiye ve cupcake kursları için iki ayrı gün ayırmakta zorlanacak kişilere ya da şehir dışından gelmeyi planlayan kursiyerlerimize kolaylık olması açısından bu iki kursumuz birleştirilmiştir. 
Kurs süresince kurabiye  ve cupcake yapımı ve süslemesinde kullanılan birçok teknik malzeme tanıtılacak ve bu malzemelerin nerelerden temin edileceği ile ilgili bilgiler de verilecektir. 
* En iyi renkleri elde edebileceğiniz gıda boyaları tanıtılıp, şeker hamurunun nasıl renklendirildiği gösterilecektir. 
* Kursumuzda süslenecek olan kurabiyeler ve cupcake'ler önceden pişirilmiş olarak sizlere verilecektir. Ancak hem kurabiyenin, hem de cupcake'in tarifini sizler ile paylaşıp, örnek birer kurabiye ve cupcake hamurlarınının nasıl hazırlandığını ve nasıl fırına verildiğini kursumuzda gösteriyor olacağız. Kurabiye hamurunda önemli olan fırına girdiği boyutta çıkması, hiç kabarmaması, cupcake hamurunda ise üzerinin çatlamadan dümdüz olarak fırından çıkmasıdır.
* Kursumuzda, kurabiye ve cupcake'lerin birçok farklı teknik ile süslenmesi detaylı olarak gösterilecektir. (Slikon kalıp kullanımı, kara tahta tekniği, patcwork cutters kullanımı, yenilebilir dantel yapımı, stencil kullanımı, desen sheet'i kullanımı, yenilebilir kağıda printer baskısı alımı, kalıp kullanmadan elde, üç boyutlu hayvan modelleme. v.s.) 
* Kurs sırasında hazırlayacağınız ürünleri beraberinizde eve götürme imkânınız bulunmaktadır. 
* Kursa gelirken yanınızda getirmeniz gereken herhangi bir malzeme bulunmamaktadır. Tüm malzemeler tarafımızdan temin edilmektedir. 
* Tüm katılımcılara, hatıra olarak katılım sertifikası verilecektir. 
* Kurs rezervasyonunun kesinleştirilebilmesi için ücretinin ödenmesi gerekmektedir. Kurs tarihine 1 hafta kala katılmaktan vazgeçilmesi durumunda rezervasyon ücretinin tümü iade edilir, ya da isteğe göre başka bir tarihe kaydırılabilir. 1 haftadan daha az zaman varken yapılan tüm iptallerde veya kursa katılınmaması durumunda ücret iadesi yapılmamakta ya da başka bir tarihe kaydırılamamaktadır.
* Yasanabilecek acil bir durumda kurs tarihi Kurabiye Kamyonu tarafından değiştirilebilir. Herhangi bir tarih değişiminde yeni kurs tarihi katılımcılara bildirilir, ancak yeni tarih katılımcı için uygun değilse rezervasyon ücreti iade edilir.
* Ödemeler banka hesabımıza yapılacak havale / EFT yoluyla kabul edilmektedir.

Kurslardaki doluluk durumu hakkında bilgi almak ya da kurs rezervasyonu yaptırmak için lütfen info@kurabiyekamyonu.com adresine mail atınız.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TEMEL KURABİYE KURSU - 170 TL

Kurs Süresi : 1 gün (10:00 – 13:00 arası)

Katılımcı Sayısı : 7 Kişi
Kurs Yeri : Bostancı - İstanbul
Yapılacaklar: 10 adet şeker hamuru ile süslenmiş kurabiye.KURS İÇERİĞİ

* Kurabiye kursumuz özellikle, daha önce hiç şeker hamuru ile tanışmamış ama çocuklarıma, arkadaşlarıma, sevdiklerime kendi ellerimle basit ama sevimli kurabiyeler hazırlamak istiyorum diyen kişilere özel hazırlanmıştır. Profesyonel amaçlı bu işi öğrenmek isteyenlere bir diğer kursumuz olan, çok daha detaylı teknikler  ile, hem kurabiye hem de cupcake yapımının birlikte öğretildiği KURABİYE + CUPCAKE kursumuzu öneririz. 
* Kurs süresince kurabiye yapımı ve süslemesinde kullanılan birçok teknik malzeme tanıtılacak ve bu malzemelerin nerelerden temin edileceği ile ilgili bilgiler de verilecektir. En iyi renkleri elde edebileceğiniz gıda boyaları tanıtılıp, şeker hamurunun nasıl renklendirildiği gösterilecektir. 
* Kursumuzda süslenecek olan kurabiyeler çubuksuz ve önceden pişirilmiş olarak sizlere verilecektir. Ancak tarifini sizler ile  paylaşıp, hamurunun nasıl hazırlandığını, kurabiyeye çubukların nasıl takıldığını da kursumuzda gösteriyor olacağız. Bu hamurda önemli olan fırına girdiği boyutta çıkması, hiç kabarmamasıdır. 
* Kurs sırasında hazırlayacağınız kurabiyeleri beraberinizde eve götürme imkânınız bulunmaktadır. Kursa gelirken yanınızda getirmeniz gereken herhangi bir malzeme bulunmamaktadır. Tüm malzemeler tarafımızdan temin edilmektedir. 
* Tüm katılımcılara, hatıra olarak katılım sertifikası verilecektir. 
* Kurs rezervasyonunun kesinleştirilebilmesi için ücretinin ödenmesi gerekmektedir. Kurs tarihine 1 hafta kala katılmaktan vazgeçilmesi durumunda rezervasyon ücretinin tümü iade edilir, ya da isteğe göre başka bir tarihe kaydırılabilir.  1 haftadan daha az zaman varken yapılan tüm iptallerde veya kursa katılınmaması durumunda ücret iadesi yapılmamakta ya da başka bir tarihe kaydırılamamaktadır.
* Yasanabilecek acil bir durumda kurs tarihi Kurabiye Kamyonu tarafından değiştirilebilir. Herhangi bir tarih değişiminde yeni kurs tarihi katılımcılara bildirilir, ancak yeni tarih katılımcı için uygun değilse rezervasyon ücreti iade edilir.
* Ödemeler banka hesabımıza yapılacak havale / EFT yoluyla kabul edilmektedir.
Kurslardaki doluluk durumu hakkında bilgi almak ya da kurs rezervasyonu yaptırmak için lütfen info@kurabiyekamyonu.com adresine mail atınız.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
CAKEPOP KURSU - 170 TL

Kurs süresi : 1 gün (10:00 - 12:00)
Katılımcı Sayısı : 8 Kişi
Kurs Yeri : Bostancı - İstanbul
Yapılacaklar: 10 adet cakepop


  KURS İÇERİĞİ
- Cakepop yapımı ve süslemesinde kullanılan tüm teknik malzemenin tanıtımı
- Bu malzemeleri temin edebileceğiniz dükkanlar ve internet siteleri hakkında bilgi verilmesi

- Ganaj hazırlanması
- Cakepop kekinin hazırlanması 

- Kaplama çikolatasının tarifinin paylaşılması ve hazırlanması (Çabuk donan, cakepop'a özel çikolata tarifi)
- Çikolata gıda boyaları ile ilgili bilgi verilip, kaplama çikolatasının renklendirilmesi
- 10 adet cakepop'un hazırlanıp, süslenmesi

CAKEPOP KURSU HAKKINDA GENEL BİLGİ
- Kursumuz, cakepop yapımı alanında hobi amaçlı kendini geliştirmek, özel günlerde sevdiklerine kendi elleri ile hazırladıkları cakepop'ları sunmak isteyen kişilere özel hazırlanmıştır.
- Kurs sırasında hazırlayacağınız cakepop'ları beraberinizde eve götürme imkânınız bulunmaktadır.
- Kursa gelirken yanınızda getirmeniz gereken herhangi bir malzeme bulunmamaktadır. Kullanılan tüm malzemeler Kurabiye Kamyonu tarafından temin edilmektedir.
- Tüm katılımcılara hatıra olarak katılım sertifikası verilecektir.
- Kurs rezervasyonunun kesinleştirilebilmesi için ücretin tamamının ödenmesi gerekmektedir.
- Kurs tarihine 1 hafta kala katılmaktan vazgeçilmesi durumunda rezervasyon ücretinin tümü iade edilir, ya da isteğe göre başka bir tarihe kaydırılır. 1 haftadan daha az zaman varken yapılan tüm iptallerde veya kursa katılınmaması durumunda rezervasyon ücreti geri ödenmediği gibi başka bir tarihe de kaydırılmamaktadır.
- Yasanabilecek acil bir durumda kurs tarihi Kurabiye Kamyonu tarafından değiştirilebilir. Herhangi bir tarih değişiminde yeni kurs tarihi katılımcılara bildirilir, ancak yeni tarih katılımcı için uygun değilse rezervasyon ücreti iade edilir.
- Ödemeler banka hesabımıza yapılacak havale / EFT yoluyla kabul edilmektedir.
Kurslardaki doluluk durumu hakkında bilgi almak ya da kurs rezervasyonu yaptırmak için lütfen info@kurabiyekamyonu.com adresine mail atınız.


-------------------------------------------------------------------------------------------------- YILBAŞI NAKED CAKE KURSU - 350 TL

Kurs süresi : 1 gün (10:00 - 13:00)
Katılımcı Sayısı : 6 Kişi
Kurs Yeri : Bostancı - İstanbul
Yapılacaklar: 1 adet 10 kişilik naked pasta 


KURS İÇERİĞİ

* Pasta yapımı ve süslemesinde kullanılan teknik malzemenin tanıtımı
* Bu malzemeleri temin edebileceğiniz dükkanlar  ve internet siteleri hakkında bilgi verilmesi
* 1 adet pasta kek hamurunun birlikte hazırlanması ve  pişirilmesi
* Pasta kekinin katlandırılması
* Pasta ara katlarında ve pastayı sıvamada kullanılacak olan butter cream'in hazırlanması
* Pastanın hazırlanması ve süslenmesi.


PASTA KURSU HAKKINDA GENEL BİLGİ


* Kursumuz, naked cake yapımında kendini geliştirmek, özel günlerde sevdiklerine kendi elleri ile hazırladıkları pastaları sunmak isteyen ve  ya bu alanda kariyer yapmayı planlayan kişiler için en uygun başlangıç  noktasıdır.
* Kurs sırasında hazırlayacağınız pastayı beraberinizde eve götürme imkânınız  bulunmaktadır.
* Kursa gelirken yanınızda getirmeniz gereken herhangi bir malzeme  bulunmamaktadır.
* Tüm katılımcılara hatıra olarak katılım sertifikası verilecektir.
* Kurs rezervasyonunun kesinleştirilebilmesi için ücretin önden ödenmesi gerekmektedir.
* Kurs tarihine 1 hafta kala katılmaktan vazgeçilmesi durumunda rezervasyon ücretinin tümü iade edilir, ya da isteğe göre başka bir tarihteki kursa kaydırılır. 1 haftadan daha az zaman varken yapılan tüm iptallerde veya kursa katılınmaması durumunda rezervasyon ücreti geri ödenmediği gibi başka bir tarihe de kaydırılmamaktadır.
* Yasanabilecek acil bir durumda kurs tarihi Kurabiye Kamyonu tarafından degistirilebilir. Herhangi bir tarih degisiminde yeni kurs tarihi katılımcılara bildirilir, ancak yeni tarih katılımcı için uygun değilse rezervasyon ücreti iade edilir.
* Ödemeler banka hesabımıza yapılacak havale / EFT yoluyla kabul edilmektedir.
Kurslardaki doluluk durumu hakkında bilgi almak ya da kurs rezervasyonu yaptırmak için lütfen info@kurabiyekamyonu.com adresine mail atınız.