SIK SORULANLAR

* Ürünlerinizin dayanma süresi nedir?
Kurabiyelerimizi kuru ve serin bir ortamda sakladığınız takdirde, dayanma süreleri 10 gün civarındadır. Cupcake'lerimizin taze kalma süresi ise 3 gündür.

* Kullandığınız tüm malzemeler yenilebilir mi?
Ürünlerimizi hazırlarken kullandığımız un, şeker, tereyağ gibi malzemeler en kaliteli markalardan temin edilmektedir. Güvenle yiyebilirsiniz. Süslemelerde kullanılan malzemelerin tamamı yenilebilirdir ve gıda tüzüğüne uygundur.
 
* Ürünlerinizin lezzetleri ve kullanılan malzemeler ile ilgili bilgi verebilir misiniz?
Ürünlerimizi hazırlarken güzel görünmeleri kadar, lezzetine de özen gösteriyoruz. Sizden farklı bir talep gelmemesi durumunda standart kurabiyelerimizde vanilya aroması kullanılmaktadır. Arzu ettiğiniz durumlarda tarçınlı ya da kakaolu olarak da hazırlanabilir. Tüm kurabiyelerimiz tereyağı ile hazırlanmakta olup, margarin ya da trans yağ kesinlikle kullanılmamaktadır. Cupcake'lerimizi ise standart kakaolu yumuşak kek olarak hazırlamaktayız. Talep edilmesi durumunda vanilyalı olarak da hazırlayabiliriz.

* Ürünlerinizi gelip, görebilir miyim? Yerinde seçebilir miyim?
Tüm ürünlerimiz sipariş üzerine taze olarak yapılmaktadır. Stoklu çalışmadığımızdan dolayı örnekleri bulunmamaktadır ancak birçoğunun fotoğrafını sitemizde görebilirsiniz.

* Siparişimi ne kadar zaman önce vermeliyim?
Siparişinizi teslim tarihinden en az  bir hafta önce vermiş olmanız gerekmektedir. Sipariş adediniz arttıkça bu süre uzayabilir. Sizleri mutlu etmek adına daha kısa sürede de teslim etmeye çalışmaktayız ancak bu, yoğun talep dönemlerinde her zaman mümkün olamıyor maalesef.

* Ürünlerinizi nasıl bir ambalaj ya da paketler ile sunuyorsunuz?
Ürünlerimizin standart teslim şekli, sağlam ve hediye paketi olabilecek şıklıkta, karton kutularda yapılmaktadır. Ancak arzu edildiği takdirde kurabiyelerinizi çubuklu olarak hazırlayıp, renkli kovalar ya da çok daha şık ambalajlarda da hazırlayabiliriz. Bu konuda bizimle özel olarak irtibata geçmenizi rica ederiz.

* Teslimatı nasıl yapıyorsunuz?
Kurabiyelerimizi alıcı ödemeli olacak şekilde kargo ile tüm Türkiye'ye gönderebilmekteyiz. Kargo bedelini alıcının ödemesini istemediğiniz durumlarda, kargo bedelini sipariş bedeli ile birlikte ödeyebilirsiniz. Ürünlerimizin kargo sırasında zarar görmemesi için paketleme işlemi oldukça özen gösterilerek yapılmaktadır. Ancak hassas bir ürün olması sebebiyle, %1 bile olsa kurabiyelerin kırılma riski bulunmaktadır. Müşterilerimizin şipariş verirken bu riski göz önünde bulundurması gerekmektedir. Capcake ve pastalarımızı ise Bostancı'da bulunan atölyemizden teslim almanız gerekmektedir.

* Özel tasarım kurabiye taleplerimizin detaylarını size nasıl iletebiliriz?
e-mail yolu ile istediğiniz tüm detayları aktarabilirsiniz. (info@kurabiyekamyonu.com) Bu bilgilerin mümkün olduğunca kısa ve öz olmasını rica ediyoruz.