FİYATLAR


Ürünlerimizin standart fiyat bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

* Kurabiyelerimizin adet fiyatı 7 TL'dir. 50 adet üstü siparişleri 6 TL'den, 100 adet üstü siparişleri ise 5,5 TL'den fiyatlandırıyoruz. Dantelli modellerde +1 TL/adet, çubuklu modellerde +0,5 TL/adet fiyat farkı alınır. Minimum sipariş adedimiz ise 20'dır. Kurabiyelerin her biri şeffaf poşetlere koyulup, kurdele ile bağlanıp, karton kutulara yerleştirilerek kargo ile alıcı ödemeli olarak gönderilebilmektedir. Kargo bedelini alıcının ödemesini istemediğiniz durumlarda, kargo bedelini de sipariş bedeli ile birlikte ödeyebilirsiniz. Kurabiyelerimizi çubuklu olarak hazırlayıp, demir kovalarda da teslim edebiliyoruz. Bunun için ek olarak kova bedeli alınmaktadır. (20 -25 adet kurabiye alan demir kovalar için 20 TL) Ancak demir kovada çubuklu kurabiyeler kargo gönderimlerinde zarar görebileceklerinden dolayı sadece İstanbul içine motokurye ile gönderilebilmektedir. Ya da Bostancı'da bulunan atölyemizden gelip teslim almanız gerekmektedir.

* Cam kavanoz içinde iki adet minik kalp kurabiyelerimizin adet fiyatı 6 TL'dir. (Kavanoz, etiket, kurdele, 2 adet minik kalp kurabiye) Kumaş kaplı olanların adet fiyatı ise 6 TL'dir. Minimum sipariş adedi ise 50'dir. Bu ürünümüz kargo ile alıcı ödemeli olarak istenilen adrese gönderilebilmektedir.

* Standart cupcake'lerimizin adet fiyatı 7,5 TL'dir. 50 adet üstü 7 TL'den, 100 adet ve üstü ise 6,5 TL 'den fiyatlandırılır. Dantelli modellerde +1 TL/adet fiyat farkı alınır. Üç boyutlu figür içeren modellerde birim fiyat, istenilen modele göre belirlenir. Minimum sipariş adedi 24'dür. Cupcake'lerimiz kargo ya da kurye gönderimlerinde zarar görebileceklerinden dolayı Bostancı'da bulunan atölyemizden gelip teslim almanız gerekmektedir.

* Pastalarımızın dilim fiyatı 16- 20 TL arasındadır. Dilim fiyatımız istenilen pastanın çevresindeki süslemelerin yoğunluğuna, zorluk derecesine göre değişebilmektedir Beğendiğiniz pastanın kesin ücretini öğrenmek için pastanın fotoğrafını bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz. Pasta dilim fiyatımıza, 20-25 kişilik pastalarda 1 adet, 30-40 kişilik pastalarda 2 adet, 50 kişilik ve üzeri pastalarda ise maksimum 3 adet, üç boyutlu figür dilim fiyatına dahildir. Ekstra her üç boyutlu figür 50 TL olarak fiyatlandırılacaktır.

Örn: Üzerinde bir adet üç boyutlu figür bulunan, yan detayları çok sade olarak süslenmiş, 20 kişilik bir pasta 320 TL iken, üzerinde gelin ve damat figürü olmak üzere iki adet üç boyutlu figür bulunan, yan detayları yine çok sade olarak süslenmiş 20 kişilik bir pasta 350 TL olmaktadır.

Pastalarımız Amerikan tarzında yüksek pasta olarak hazırlamaktadır. Her bir pasta katı yaklaşık 14-15 cm civarındadır. 20-25 kişilik pastalar tek katlı, 30,40 ve 40 kişilik pastaları iki katlı, 60 kişilik pastaları ise üç katlı olarak hazırlamaktayız. Pasta gönderimimiz bulunmamaktadır. Bostancı'daki atölyemizden almanız gerekmektedir.


* Cakepop'ların adet fiyatı 7 TL'den başlamakta olup, modellerin zorluk derecesine göre fiyatları artmaktadır. Minimum 20 adet sipariş alınır. Lütfen modele göre fiyat sorunuz. Cakepop'ları kova içinde isterseniz 20 TL kova bedeli alınmaktadır. Kargo ya da kurye gönderimlerinde zarar görebileceklerinden dolayı Bostancı'da bulunan atölyemizden gelip teslim almanız gerekmektedir.

*Beze kulesinin fiyatı 300 TL'dir. Yaklaşık 80-90 civarında beze almaktadır. Beze kulesinin üzeride üç boyutlu figür olması durumunda +50 TL de figür bedeli alınır. Bu ürünümüz kargo ya da kurye ile gönderilememektedir. Bostancı'da bulunan atölyemizden gelip teslim almanız gerekmektedir.

* Siparişinizi kesinleştirebilmemiz için ödemenizi önden yapmış olmanız gerekmektedir. Ödemeleri EFT ya da havale yolu ile, vereceğimiz hesap numaralarına yapabilirsiniz.

* Siparişinizi info@kurabiyekamyonu.com adresine mail atarak verebilirsiniz. Siparişinizi  yaklaşık 10 gün kadar önceden kesinleştirmenizi rica ediyoruz.  


Sevgiler :)